Konferencija "HKO – mehanizam za osiguravanje relevantnosti obrazovanja"

Konferencija Hrvatski kvalifikacijski okvir – mehanizam za osiguravanje relevantnosti obrazovanja, 7. prosinca 2018. godine
Kampus Sveučilišta u Rijeci, zgrada Građevinskog fakulteta

Nacionalno vijeće za razvoj ljudskih potencijala u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Sveučilištem u Rijeci organizira konferenciju na kojoj se predstavljaju i raspravljaju novosti sa svih razina obrazovanja u Hrvatskoj. Ovogodišnja konferencija održat će se u Rijeci, 7. prosinca 2018., pod nazivom Hrvatski kvalifikacijski okvir - mehanizam za osiguravanje relevantnosti obrazovanja kaoveć četvrta u nizu konferencija Nacionalnog vijeća za razvoj ljudskih potencijala, koja je ove godine povezana i s obilježavanjem 45 godina rada Sveučilišta u Rijeci.
Sudionike će uvodno pozdraviti ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak, rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija te predsjednica Nacionalnog vijeća za razvoj ljudskih potencijala prof. dr. sc. Ružica Beljo Lučić.
Program Konferencije je moguće vidjeti ovdje
Ukoliko ste zainteresirani možete se registrirati i na dan Konferencije u holu Fakulteta.