Prevladavanje straha od javnog izlaganja

Psihološko savjetovalište SSC-a organizira besplatni tečaj za studente riječkog Sveučilišta za prevladavanje straha od javnog izlaganja.

Ako izbjegavate izlaganje seminara i održavanje prezentacija pred kolegama ili ih odradite, ali uz teške muke, ovo je tečaj za vas!

Tečaj uključuje 6 dvosatnih susreta. Prvi susret planiramo za početak 12. mjeseca (točan termin uskladiti ćemo s rasporedom sudionika).

Tečaj će se održavati u prostorijama SSC-a (Građevinski fakultet, Kampus na Trsatu). Broj sudionika je ograničen. Prijave se primaju do popunjenja tečaja.

Prije uključivanja u tečaj, studenti moraju doći na jedan individualni razgovor u svrhu bolje procjene problema te kako bi dobili detaljnije informacije o sudjelovanju u tečaju.

►   Ispunite prijavnicu za sudjelovanje i spremno dočekajte buduća javna izlaganja!