Prevladavanje straha od javnog nastupa

Psihološko savjetovalište SSC-a organizira besplatni tečaj za studente riječkog Sveučilišta za prevladavanje straha od javnog izlaganja.

Tečaj uključuje 6 dvosatnih susreta koji će se održavati četvrtkom od 15 do 17 h, započevši od 19.4.2018.

Tečaj će se održavati u prostorijama SSC-a (Građevinski fakultet, Kampus na Trsatu). Broj sudionika je ograničen te molimo da se jave samo oni studenti kojima odgovara termin tečaja.

Prije uključivanja u tečaj, studenti moraju doći na jedan individualni razgovor u svrhu bolje procjene problema te kako bi dobili detaljnije informacije o sudjelovanju u tečaju.

Ako izbjegavate izlaganje seminara i održavanje prezentacija pred kolegama ili ih odradite, ali uz teške muke, ovo je tečaj za vas.
Ispunite prijavnicu za sudjelovanje (https://goo.gl/forms/tGGfcXBuJnxmPs5Q2)do 9. 4. 2018. i spremno dočekajte buduća javna izlaganja!