Natječaj studentskog kulturnog centra

Otvoren je natječaj Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih projekata iz kulture i umjetnosti u 2017. godini.

Financijska sredstva dodjeljuju se studentskim projektima iz kulture i umjetnosti, a natječaj je namijenjen financiranju produkcije, prezentacije, distribucije i medijacije programa u kulturi i umjetnosti od interesa za studentice i studente Sveučilišta u Rijeci.
Na natječaj se mogu prijaviti studentice i studenti Sveučilišta u Rijeci ili studentske udruge upisane u Registar studentskih udruga i drugih organizacija na Sveučilištu u Rijeci.
Prijave se vrše elektronski, ispunjavanjem obrazaca koji se nalaze na mrežnim stranicama SKC-a (www.skc.uniri.hr) te šalju na e-mail (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).
Rok za podnošenje prijava je 10. veljače 2017.
Tekst natječaja i detaljnije informacije dostupni su na ovoj poveznici.